Izbornik

Besplatna dostava za kupovinu iznad 150,00 €

Oklopna i vojna vozila

Dobrodošli u našu kategoriju modela oklopnih i vojnih vozila, gdje možete pronaći širok izbor visokokvalitetnih modela renomiranih proizvođača. Naši modeli dolaze u raznim mjerilima, pažljivo izrađeni s preciznim detaljima koji će zadovoljiti i najzahtjevnije kolekcionare i entuzijaste.

The Crew: The Quest for Planet Nine

Pogledaj više

Usudiš li se zakoračiti u Mysterium?

Pogledaj više
Prikaži

Prikazujemo 265–276 od 346 rezultata

Sortiraj po:
35197 - GERMAN SDKFZ.142/1 STURMGESCH.IIIG 1/35
Nedostupno Pre-order
Makete i priboriOklopna i vojna vozila 35197 - GERMAN SDKFZ.142/1 STURMGESCH.IIIG 1/35
39.82 € Cijena na datum 10.09.2026. : 39.82 € Sidrena (bazna) cijena je redovna maloprodajna cijena koja je za ovaj proizvod vrijedila na navedeni referentni datum. Služi potrošaču za usporedbu s aktualnom cijenom, sukladno odlukama Vlade RH i Zakonu o zaštiti potrošača. Nije akcijska cijena niti najniža cijena u zadnjih 30 dana.
Read More
35203 - GERMAN SDKFZ.173 JAGDPANTHER LATE. 1/35
Nedostupno Pre-order
Makete i priboriOklopna i vojna vozila 35203 - GERMAN SDKFZ.173 JAGDPANTHER LATE. 1/35
35.83 € Cijena na datum 10.09.2026. : 35.83 € Sidrena (bazna) cijena je redovna maloprodajna cijena koja je za ovaj proizvod vrijedila na navedeni referentni datum. Služi potrošaču za usporedbu s aktualnom cijenom, sukladno odlukama Vlade RH i Zakonu o zaštiti potrošača. Nije akcijska cijena niti najniža cijena u zadnjih 30 dana.
Read More
35211 - SOV. HEAVY MBT JS-3 STALIN 1/35
Nedostupno Pre-order
Makete i priboriOklopna i vojna vozila 35211 - SOV. HEAVY MBT JS-3 STALIN 1/35
49.99 € Cijena na datum 10.09.2026. : 49.99 € Sidrena (bazna) cijena je redovna maloprodajna cijena koja je za ovaj proizvod vrijedila na navedeni referentni datum. Služi potrošaču za usporedbu s aktualnom cijenom, sukladno odlukama Vlade RH i Zakonu o zaštiti potrošača. Nije akcijska cijena niti najniža cijena u zadnjih 30 dana.
Read More
35215 - GERMAN PZ.KPFW. III AUSF L 1/35
Nedostupno Pre-order
Makete i priboriOklopna i vojna vozila 35215 - GERMAN PZ.KPFW. III AUSF L 1/35
42.47 € Cijena na datum 10.09.2026. : 42.47 € Sidrena (bazna) cijena je redovna maloprodajna cijena koja je za ovaj proizvod vrijedila na navedeni referentni datum. Služi potrošaču za usporedbu s aktualnom cijenom, sukladno odlukama Vlade RH i Zakonu o zaštiti potrošača. Nije akcijska cijena niti najniža cijena u zadnjih 30 dana.
Read More
35218 - US 2.5TO CARGO TRUCK 1/35
Nedostupno Pre-order
Makete i priboriOklopna i vojna vozila 35218 - US 2.5TO CARGO TRUCK 1/35
38.49 € Cijena na datum 10.09.2026. : 38.49 € Sidrena (bazna) cijena je redovna maloprodajna cijena koja je za ovaj proizvod vrijedila na navedeni referentni datum. Služi potrošaču za usporedbu s aktualnom cijenom, sukladno odlukama Vlade RH i Zakonu o zaštiti potrošača. Nije akcijska cijena niti najniža cijena u zadnjih 30 dana.
Read More
35238 - GERMAN KÜBELWAGEN T82 AFRICA 1/35
Nedostupno Pre-order
Makete i priboriOklopna i vojna vozila 35238 - GERMAN KÜBELWAGEN T82 AFRICA 1/35
18.58 € Cijena na datum 10.09.2026. : 18.58 € Sidrena (bazna) cijena je redovna maloprodajna cijena koja je za ovaj proizvod vrijedila na navedeni referentni datum. Služi potrošaču za usporedbu s aktualnom cijenom, sukladno odlukama Vlade RH i Zakonu o zaštiti potrošača. Nije akcijska cijena niti najniža cijena u zadnjih 30 dana.
Read More
35245 - JGSDF MOTOCROSS-MOTORCYCLE 1/35
Nedostupno Pre-order
Makete i priboriOklopna i vojna vozila 35245 - JGSDF MOTOCROSS-MOTORCYCLE 1/35
13.99 € Cijena na datum 10.09.2026. : 13.99 € Sidrena (bazna) cijena je redovna maloprodajna cijena koja je za ovaj proizvod vrijedila na navedeni referentni datum. Služi potrošaču za usporedbu s aktualnom cijenom, sukladno odlukama Vlade RH i Zakonu o zaštiti potrošača. Nije akcijska cijena niti najniža cijena u zadnjih 30 dana.
Read More
35257 - SOV. MED.MBT T-55 A 1/35
Nedostupno Pre-order
Makete i priboriOklopna i vojna vozila 35257 - SOV. MED.MBT T-55 A 1/35
47.78 € Cijena na datum 10.09.2026. : 47.78 € Sidrena (bazna) cijena je redovna maloprodajna cijena koja je za ovaj proizvod vrijedila na navedeni referentni datum. Služi potrošaču za usporedbu s aktualnom cijenom, sukladno odlukama Vlade RH i Zakonu o zaštiti potrošača. Nije akcijska cijena niti najniža cijena u zadnjih 30 dana.
Read More
35323 - ISRAELI TANK M51 105MM 1/35
Nedostupno Pre-order
Makete i priboriOklopna i vojna vozila 35323 - ISRAELI TANK M51 105MM 1/35
55.74 € Cijena na datum 10.09.2026. : 55.74 € Sidrena (bazna) cijena je redovna maloprodajna cijena koja je za ovaj proizvod vrijedila na navedeni referentni datum. Služi potrošaču za usporedbu s aktualnom cijenom, sukladno odlukama Vlade RH i Zakonu o zaštiti potrošača. Nije akcijska cijena niti najniža cijena u zadnjih 30 dana.
Read More
35331 - JAP. TANK TYPE 1 W/6 FIGURES 1/35
Nedostupno Pre-order
Makete i priboriOklopna i vojna vozila 35331 - JAP. TANK TYPE 1 W/6 FIGURES 1/35
38.49 € Cijena na datum 10.09.2026. : 38.49 € Sidrena (bazna) cijena je redovna maloprodajna cijena koja je za ovaj proizvod vrijedila na navedeni referentni datum. Služi potrošaču za usporedbu s aktualnom cijenom, sukladno odlukama Vlade RH i Zakonu o zaštiti potrošača. Nije akcijska cijena niti najniža cijena u zadnjih 30 dana.
Read More
35369 - GERMAN 38(t) AUSF. E/F 1/35
Nedostupno Pre-order
Makete i priboriOklopna i vojna vozila 35369 - GERMAN 38(t) AUSF. E/F 1/35
39.99 € Cijena na datum 10.09.2026. : 39.99 € Sidrena (bazna) cijena je redovna maloprodajna cijena koja je za ovaj proizvod vrijedila na navedeni referentni datum. Služi potrošaču za usporedbu s aktualnom cijenom, sukladno odlukama Vlade RH i Zakonu o zaštiti potrošača. Nije akcijska cijena niti najniža cijena u zadnjih 30 dana.
Read More
35376 - US M18 HELLCAT TANK DESTROYER 1/35
Nedostupno Pre-order
Makete i priboriOklopna i vojna vozila 35376 - US M18 HELLCAT TANK DESTROYER 1/35
49.11 € Cijena na datum 10.09.2026. : 49.11 € Sidrena (bazna) cijena je redovna maloprodajna cijena koja je za ovaj proizvod vrijedila na navedeni referentni datum. Služi potrošaču za usporedbu s aktualnom cijenom, sukladno odlukama Vlade RH i Zakonu o zaštiti potrošača. Nije akcijska cijena niti najniža cijena u zadnjih 30 dana.
Read More

Pridruži se zabavi

Pratite novosti, sudjelujte u akcijama i nagradnim igrama!